5 põhjust selleks, et võtta reisikaaslast oma autosse

 1. Hoida loodust. See on ju selge, et kui näiteks 4 inimest sõidavad ühe autoga siis kütusekulu on  väiksem, kui juhul kui need samad inimesed sõidavad igaüks oma autoga. Väiksem kütusekulu, järelikult vähem CO-d ja muid ebameeldivaid asju õhus. Õhus, mida me kõik sisse hingame ja mis läheb läbi meie kopsude.
 2. Hoida kokku raha ehk pappi. Kütuse eest maksavad kõik reisikaaslased. Järelikult kui sa võtad 3 reisikaaslast siis sa maksad ainult 25% sellest summast, mis sa oleks pidanud maksma juhul kui sõidaks üksinda. 160 EEK või 40 EEK on ju vahet! Raha säästvad nii autojuhid kuid ka reisikaaslased. Kuna viimased maksavad bussipileti hinnast vähem.
 3. Teha head asja. Imelik? Ei ole! Tuletage meelde, millal te viimast korda tegite midagi lihtsalt niisama tundmata inimese jaoks. Reisikaaslase võtmine ongi selleks hea võimalus.
 4. Tutvuda hea inimesega. Igapäev oma elus me kohtume inimestega. Kohtume ja lähme edasi. Aga äkki te võiksite kedagi aidata ja keegi võiks aidata teid. Lihtsalt sõnaga.  Iga inimene on oma olemuselt nagu üks väike maailm. Tutvudes sellega teie silmaring laieneb. Inimesed kannatavad üksindusest, proovivad tuttavaks saada läbi interneti samas minnes iga päev mööda inimestest proovimata nendega tuttavaks saada.
 5. Selleks, et mitte magama jääda rolli taga. Reisija ei luba teil magama  jääda oma jutuga. See teeb teie sõitu turvalisemaks! Aga mehed, pidage meeles,  liiga ilusad naised võivad suunata teie tähelepanu hoopis mujale. Talitsege ennast!

Nüüd te teate, miks on tähtis võtta kaasa reisikaaslane. Järmiseks reisiks saab teda leida siin: Reisikaaslaste otsing

Оцени статью, будь первым 1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка ... Загрузка ...
Print This Post | Рассказать другу

В рубрике: Эстония

Теги:

RSSComments (1)

Оставить комментарий | Trackback URL

 1. Мr.PRTCHalk пишет:

  работа в интернете — QIWIPROFIT.COM

  QIWIPROFIT.COM это Самый простой, реальный и надежный метод заработка в интернете

  Прозрачная схема заработка в сети, без аккумуляции денежных средств на счетах.

Прокомментировать

XHTML: Вы можете использовать такие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>